Сильний вітер та опади уповільнюють бойові дії в Україні – ISW

Несприятливі погодні умови уповільнюють інтенсивність бойових дій. Сильний вітер та опади стали проблемою не лише для окупантів, а й для підрозділів Сил оборони України. Вважають аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

У новому звіті йдеться про те, що погані погодні умови продовжують сповільнювати темпи українських та російських бойових дій по всій лінії фронту. Але не зупиняють протистояння повністю.

Речник командування Сухопутних військ Збройних сил України заявив, що окупанти активно застосовують авіацію на Бахмутському напрямку, коли це дозволяє погода. А от на роботу артилерії на цьому напрямку погода значно не впливає.

Раніше “Військовий кур’єр” показував, як на цьому напрямку працюють підрозділи 93-ї бригади. Попри погоду вони застосовують не лише артилерію, а й дрони.

Так звані російські мілблогери стверджували, що сильний вітер під Бахмутом і на заході Запорізької області завадив окупантам використовувати безпілотники й артилерію протягом останніх двох днів.

На Запорізькому напрямку російські дрони злітають на повітряну розвідку поблизу Вербового у невеликий дощ. Але техніка загарбників не рухається через багнистий ґрунт.

Українські війська продовжують вести інтенсивний артилерійський вогонь, попри погані погодні умови на заході Запорізької області. Водночас вологі ґрунти значно уповільнюють українську колісну техніку.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.