США і Канада будують радари для виявлення російських ракет

США і Канада планують збудувати шість радіолокаціних систем для виявлення нового покоління російських крилатих ракет. Для цього шукають ділянки площею в 2,5 тис. га. Про це повідомляє Defence One.

Зводять системи в рамках реалізацію плану Військово-повітряні сили США. Об’єднане американо-канадське командування раніше пропускало китайські розвідувальні кулі та інші, бо вони летіли на низьких висотах. Заплановані РЛС – чотири у США та дві – у Канаді – мають усунути цей недолік.

“Нові російські ракети рухаються на малій висоті та мають можливість маневрувати в польоті. Це значно відрізняє їх від міжконтинентальних балістичних ракет десятирічної давнини” – пояснили у відомстві.

Також у США намагаються запобігти тому, що Москва запустить крилату ракету до США над Північним полюсом через Канаду.

Для цього збудують та будуть використовувати загоризонтний радар нового покоління. Він відбиває радіохвилі від іоносфери, а не дивиться безпосередньо на ціль.

Раніше “Військовим кур’єр” писав, що головний постачальник озброєння Пентагону Lockheed Martin Corp. повідомив, що було підписано новий контракт з сухопутними військами США про початок виробництва п’яти додаткових радарів для протиракетної оборони Sentinel A4.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.