Моряки ЗСУ беруть участь у навчаннях “Joint Warrior-23-ІІ” (Фото)

Українські військові моряки беруть участь у багатонаціональному навчанні “Joint Warrior-23-ІІ”. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Тренування проводять в межах територіальних вод Великої Британії. Від Військово-морських сил ЗСУ до дій в морі залучили протимінні кораблі “Черкаси” та “Чернігів”.

“Участь у багатонаціональному навчанні «Joint Warrior-23-ІІ» протимінних кораблів “Черкаси” і “Чернігів” та штабу тактичної групи протимінних дій ВМС ЗСУ відбувається в рамках комплексної підготовки. Навчання відбувається під керівництвом менторів Королівських ВМС Великої Британії”, – йдеться у повідомленні.

Тренуються військові моряки Британії, Нідерландів, Бельгії, Польщі, Німеччини, та Данії.

Основна мета підготовки полягає у досягнені особовим складом екіпажів та штаба тактичної групи протимінних дій відповідного рівня готовності до виконання завдань за призначенням. А також тренування співпраці з протимінними підрозділами країн-партнерів. Окрім того, відпрацьовують планування та проведення протимінних дій за стандартами НАТО.

Нагадаємо, нещодавно Збройні сили України зупинили і розгромили колону окупантів, яка хотіла наблизитись до міста Авдіївка на Донеччині.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.