ЗСУ отримали потужні австралійські 3D-принтери SPEE3D (Фото)

Українські захисники тепер зможуть швидше друкувати необхідні для своєї техніки деталі. ЗСУ отримали потужні модулі для 3D-друку. Їх передала австралійська компанія SPEE3D.

SPEE3D – один з провідних світових виробників у сфері тривимірного друку. Компанія доставила перші 7 спеціальних 3D-принтерів по металу, на яких ЗСУ зможуть друкувати необхідні запчастини прямо на лінії фронту. Про це повідомляє The Defense Post.

Компанія з Мельбурна надала цю техніку Силам оборони в рамках Ініціативи сприяння безпеці України Міноборони США. Кожен вартість кожного модуля складає близько 1 мільйон доларів.

“Ми зосереджені на тому, щоб надати українським військовим ресурси для зміцнення можливостей технічного обслуговування та ремонту, коли й де це найбільш важливо”, – повідомив виданню представник SPEE3D з оборони Кріс Гарріс.

3D-принтери призначені для друку критично необхідних деталей української військової техніки безпосередньо біля лінії фронту. Це оптимізує очікування потрібних запчастин з глибоких тилів.

Модуль WarpSpee3D також надзвичайно швидкий та енергоефективний. Він створює навіть великі деталі діаметром до 1 метра та вагою до 40 кг. Може використовувати в роботі кілька металів.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що США передали українським військовим 3D-принтери для друку запчастин до військової техніки.

Принтери мають розміри як вантажні машини. Така техніка має значно прискорити процес виробництва і ремонту агрегатів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.