Хто ще отримає 100 000 гривень? В Міноборони оновили розрахунок додаткової винагороди

Обсяги додаткової винагороди для деяких військовослужбовців буде збільшено. Зокрема це стосуватиметься виплат пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам та курсантам. Про це повідомило на своєму сайті Міністерство оборони України.

Вже цього місяця нарахування додаткової винагороди зміниться для таких категорій військовослужбовців:

100 000 гривень – військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;

100 000 гривень – військовослужбовці, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;

50 000 гривень – військовослужбовці зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії (раніше вони отримували 30 000). Нараховується з 29-го вересня;

30 000 гривень – військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій. Нараховується з 29-го вересня.

Поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не можуть виконувати службові обов’язки за відповідними посадами, отримуватимуть додатково 20 100 гривень. Нараховується з 1-го червня.

Інструктори учбових центрів отримуватимуть додатково від 15 000 до 30 000 гривень. Нараховується з 1-го червня.

Строковики – 6 000 гривень. Нараховується з 1-го червня.

Курсанти – 2 350 гривень. Нараховується з 1-го червня.

В Міноборони повідомляють, що зазначені військовослужбовці отримають відповідні доплати найближчим часом.

Оновлене грошове забезпечення українські військові почнуть отримувати з 29-го вересня.

Виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні – 100 000 гривень. Це ж стосується військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених та зниклих безвісти.

Раніше “Військовий кур’єр” опублікував пояснення щодо нарахування грошового забезпечення українським військовослужбовцям.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.