Сьогодні під Євпаторією було знищено російський комплекс ППО “Тріумф” (Фото)

Стало відомо, що саме сьогодні вдалося знищити українським захисникам під Євпаторією в окупованому Криму. Йдеться про дороговартісний російський комплекс ППО С-400 “Тріумф”.

За даними джерел, його було уражено внаслідок надзвичайно успішної і точної атаки українськими безпілотниками та ракетами “Нептун”. Останні були модифіковані для використання у режимі “земля-земля”. Наслідки успішного влучання по російській базі ППО, де і розміщувався комплекс “Тріумф” сьогодні вночі і вранці публікували місцеві мешканці поблизу Євпаторії:

С-400 “Тріумф” – це російський комплекс ППО нового покоління, що має великий радіус дії. Він створений для ураження всіх сучасних літаків-розвідників, літаків стратегічної та тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей, встановлювачів перешкод та літаків радіолокаційного дозору.

За даними виробника, комплекс може використовуватись з далекобійними ракетами 40Н6Е, які здатні знищувати цілі на відстані до 400 км та висоті більше 100 км. Оціночна вартість дивізіону таких комплексів (4 машини) становить 1,25 млрд. дол.

Нагадаємо, це вже не перше знищення російського комплексу “Тріумф” українськими Силами оборони. Минулого місяця інший такий російський комплекс було також знищено ЗСУ на мисі Тарханкут в окупованому Криму.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.