Швеція збільшить виробництво боєприпасів для України

Швеція збільшить виробництво боєприпасів для України. Відповідну угоду підписало управління матеріального забезпечення оборони Швеції з виробником боєприпасів Nammo. Йдеться про артилерійські снаряди калібру 155-мм.

Оборонно-промисловий комплекс Швеції спрямовує свої зусилля на збільшення потужностей з виробництва 155-мм артилерійських снарядів. Інвестиції у виробництво фінансуються урядом Швеції, та Євросоюзом.

Для того, щоб угода перетворилася у контракт, необхідно, щоб ЄС в конкуренції з іншими проєктними пропозиціями, виділив кошти протягом першого кварталу 2024 року.

“Зараз ми робимо наступний важливий крок щодо прискорення інвестицій у виробничі потужності галузі. Таким чином, ми скорочуємо терміни постачання, збільшуємо можливості підтримки України та водночас зміцнюємо безпеку постачання артилерійських боєприпасів до Швеції та Скандинавії у довгостроковій перспективі”, – розповів керівник оперативного відділу FMV Йонас Лоцне.

Ця інвестиція є третім кроком у масштабних зусиллях. Таким чином Швеція збільшить виробництво боєприпасів для України та забезпечить продовження підтримки.

Нагадаємо, нещодавно Командування Швеції закликало країну готуватися до війни.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.