Українські системи РЕБ недооцінювали в протистоянні російським ракетам

При відсічі російських масованих ракетних ударів системи РЕБ недооцінювали. Так вважають аналітики американського Інституту вивчення війни. Виведення з ладу понад 20 ракет засобами радіоелектронної боротьби може бути переломом українських можливостей радіоелектронної боротьби.

Військові оглядачі вважають, що засобам РЕБ зазвичай приписували виведення з ладу російських безпілотників, але не ракетних систем.

Раніше американські фахівці вважали, що кампанія ударів Росії проти України та українська адаптація до протидії новим російським ударним комплексам – це частина ширших тактичних і технологічних перегонів “напад-захист” між можливостями дальньої авіації та протиповітряної оборони. Ймовірно, можливості, які мають системи РЕБ недооцінювали.

У Повітряних силах Збройних сил України зазначили, що вчора російська ракетна атака, була схожа на попередні удари рф. Це свідчить про те, що українські сили можуть розпізнати закономірності в повторюваних російських ударах та, відповідно, впроваджувати інновації та адаптуватися до них.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.