Командування Швеції закликало країну готуватися до війни

Командування Швеції закликало країну готуватися до війни. Відповідні заяви головнокомандувача Збройних сил Мікаеля Бюдена та міністра цивільної оборони Карла-Оскара Боліна наводить телеканал TV4.

Міністр Болін висловив занепокоєння тим, що модернізація цивільної оборони відбувається недостатньо швидко. Він підкреслив, що “у Швеції може бути війна, і всі шведи повинні діяти, щоб зміцнити обороноздатність країни”.

Такої думки дотримується й головнокомандувач Збройних сил Мікаель Бюден, який зазначив, що в останні роки багато було зроблено для зміцнення безпеки Швеції у вигляді значних інвестицій в оборону.

Головнокомандувач Збройних сил Швеції Мікаель Бюден

Водночас Швеція все ще перебуває на порозі вступу до НАТО, командування Швеції вважає, що для країни краще якнайшвидше стати повноправним членом Альянсу.

“Ми повинні усвідомлювати, наскільки серйозною є ця ситуація…Подивіться на новини з України і поставте собі прості запитання: якщо це станеться тут, чи все у мене в порядку? Що я маю робити? Чим більше людей, які думають, розмірковують і готуються, то сильнішим є наше суспільство”, – наголосив Бюден.

Нагадаємо, кілька місяців тому Швеція підтвердила надання Україні восьми САУ Archer.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.