Фінансування військової допомоги Україні в США обговорять після Дня подяки – Чак Шумер

Лідер більшості в Сенаті Чак Шумер повідомив журналістам CNN, що комбінований пакет національної безпеки, буде розглядатися палатою після Дня подяки. Тоді сенатори від обох партій обговорюватимуть частину прикордонної політики.

Шумер повідомив, що він дуже сильно хоче, “аби усі чотири запити президента були схвалені – щодо України, Ізраїлю, гуманітарного та індо-тихоокеанського, запиту щодо безпеки кордонів”. Він додав, що лідер меншості в Сенаті Мітч Макконнелл вимагає включити охорону кордону до пакету допомоги – ця вимога є дуже важливою, аби мати підтримку решти запитів в обох партіях.

“Нам потрібна двопартійна підтримка для всіх чотирьох, і я збираюся наполегливо працювати, щоб виконати всі чотири. Всі чотири запити мають підтримку обох партій у Палаті. Разом”, – пояснив він.

Якщо пакет схвалить Сенат, він вимагатиме схвалення Палати представників та президента США.

Нагадаємо, днями радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван заявив, що варто оперативно посилити допомогу Україні. За його словами, позиція американського Конгресу вже зараз негативно впливає на можливості США продовжувати підтримку.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.