Позиція Конгресу зменшує підтримку України вже зараз – Салліван

Позиція американського Конгресу щодо допомоги Україні вже зараз негативно впливає на можливості США продовжувати підтримку. Про це повідомив радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван.

“Це вже впливає на нашу здатність дати Україні все, що їй потрібно. І цей ефект з часом лише посилюватиметься”, зазначив Салліван.

Радник Президента США наголосив на тому, що уряд активно працює з республіканцями й демократами в обох палатах американського Конгресу, щоби забезпечити підтримку цієї ініціативи. Коментуючи ситуацію з підтримкою України, Салліван наголосив, що без затвердження нового масштабного пакету в Конгресі можливості США зменшуються з кожним тижнем.

“Адміністрація Байдена надіслала запит щодо виділення фінансів у питаннях Ізраїлю, Україні, Індо-Тихоокеанського регіону, а також посилення кордону. Ми детально описали все, що нам потрібно, в тому числі для України, і нам це потрібно досі, нам це потрібно якомога скоріше”, сказав він.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що США викупили у Йорданії 60 зенітних установок Gepard. Американський уряд заплатив 110 млн євро. Зенітки планують поставити до України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.