Росія задіяла в Україні нову 25-у загальновійськову армію – британська розвідка

У середині вересня росія вперше задіяла у бойових діях на території України підрозділи нової 25-ї загальновійськової армії (25 CAA). Формування підтягували до фронту з кінця серпня. Про це йдеться у сьогоднішньому зведенні британської розвідки.

Підрозділи 25-ї армії – 67-а мотострілецька дивізія та 164-а окрема мотострілецька бригада, воюють в секторі на захід від Сєвєродонецька та Кремінної, уздовж межі Донецької та Луганської областей.

Введення у бойові дії 25-ї армії свідчить про те, що росії не вдається зібрати угруповання чисельностю в армію, яке потенційно могло б стати основою для нового великого наступального удару.

25-а CAA, ймовірно, розгортається для підкріплення послабленої боями лінії оборони. Тому новий узгоджений російський наступ є неможливий протягом найближчих тижнів.

Нагадаємо, нещодавно росія посилила 58-му загальновійськову армію додатковими підрозділами повітрянодесантних військ на Оріхівському напрямку в Запорізькій області. Про це у щоденному зведенні повідомляє британська розвідка.

Протягом усієї війни російське командування намагалося відродити повітрянодесантні війська як високомобільну ударну силу для наступальних операцій. Проте десантників знову використовують як лінійну піхоту для посилення перенавантажених наземних сил. На думку розвідувального відомства така ситуація, буде розглядатися десантниками як вкрай незадовільна.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.