Сербські найманці скаржаться, що РФ відправляє їх на загибель (Відео)

Сербські найманці скаржаться на умови служби у російській армії. Їх пригноблюють за етнічним принципом та посилають на штурм без нормального озброєння. Відеозверненням сербського вербувальника, опублікованим у соцмережі зацікавилася російська служба BBC.

Серб, який вже давно воює проти України за рф та вербує на війну сербів, розповів про знущання з сербів у 119-му полку 106-ї тульської дивізії ПДВ російської армії. Армія рф не видає їм необхідну зброю, мовляв, “все знайдете на полі бою”. Також його військовим погрожують в’язницею, побиттям і навіть розстрілом.

За його словами, “приїжджих сербів називають циганами й ставляться зневажливо”.

Подібне відео записано і сербськими бойовиками, ймовірно, в одному з таборів для їхніх підрозділів.

Сербський терорист Берич  також додав, що російське командування не дозволяло лікувати хворих сербів. Окрім того, наприкінці минулого року командування 119-го полку наказало найманцям штурмувати українські позиції, видавши їм по два-три ріжки до автоматів.

Тоді угруповання сербів відмовилося воювати у складі полку, вимагаючи перевести їх до іншого підрозділу. Після цього найманців, в тому числі й хворих, оголосили військовими злочинцями. Їх начебто кілька днів тримали на вулиці без їжі та води. За словами Берича, найманців також намагалися змусити піти на штурм погрозами побиття, розстрілу та позбавлення волі.

Деян Берич – сербський найманець, бойовик незаконних воєнізованих формувань рф, снайпер. З квітня 2014 воював проти України в складі воєнізованих підрозділів так званої “ДНР”. Причетний до вбивств мирних жителів Донецька. Після початку широкомасштабного вторгнення зайнявся вербуванням сербських найманців до армії РФ. У Сербії він засуджений за найманство.

Восени “Військовий кур’єр” писав про те, що росія активізувала вербування сербів на війну в Україну.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.