У Росії впала крилата ракета, випущена по Україні (Фото)

Сьогодні вночі російська крилата ракета, яка летіла на Україну, впала неподалік хутору в Тацинському районі Ростовської області рф

Про це повідомляють регіональні російські ЗМІ. Інцидент трапився поблизу хутора Зазерськ.

Місцеві кажуть, що внаслідок падіння ракети у багатьох будинках ледь не вибило вікна. Журналісти допускають, що пожежа почалася внаслідок загоряння палива ракети.

Російські спецслужби наразі не коментують ситуацію, разом з тим головні російські ЗМІ не згадують про падіння ракети під Ростовом. Ймовірно, таким чином Кремль хоче уникнути розголосу.

Як повідомили “Військовому Кур’єру” експерти у сфері протиповітряної оборони уламки на фото нагадують російську крилату ракету Х-101, яку окупанти регулярно використовують для обстрілів України.

Зокрема, видно характерний для неї контейнер під ОЕС, сп-504, отвори пусковика перешкод л-504 та носовий обтікач Х-101

Очевидно, що росія не хоче публічно говорити про падіння власної ракети — це стане черговим провалом оборонної промисловості рф.

Це вже не вперше у мережі з’являються повідомлення про падіння російської ракети — навесні цього року російський “Калібр” упав в Криму, а у Тульській області впала ракета російського ППО.

Ймовірно, причиною падіння ракет стало російське “імпортозаміщення” коли Кремль дістає мікросхеми з будь-чого, аби лиш обійти санкції Заходу.

Очевидно, Москва не може налагодити якісне виробництво в умовах санкцій Заходу, які не дають змоги придбати необхідне обладнання.

До слова, більше про російську крилату ракету Х-101 ви можете прочитати у матеріалі “Військового кур’єра”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.