Росіяни розчаровані діями своїх десантників на Херсонщині – британська розвідка

Російські десантники спробували витіснити українських військових із позицій біля села Кринки на лівому березі Дніпра на Херсонщині, щоб встановити контроль над населеним пунктом. Натомість, окупанти понесли великі втрати.

Про це йдеться у сьогоднішньому повідомленні британської розвідки.

У атаках на село Кринки біла задіяна новосформована 104-а гвардійська повітряно-десантна дивізія Повітряно-десантних військ Росії (ВДВ). Та вона не виконала поставлених завдань під час свого бойового дебюту в Херсонській області.

104-у повітряно-десантну дивізію погано підтримували авіацією та артилерією. При цьому, багато військовослужбовців, швидше за все, не мали досвіду ведення бойових дій.

Британські аналітики виявили інформацію, що після невдалих штурмів російські “воєнкори” навіть почали закликали командувача групи військ “Дніпро” генерал-полковника Михайла Теплінського подати у відставку. 

Це удар по репутації Теплінського. Його вважали одним із найздібніших російських польових командирів. Також він вважається командувачем ВДВ.

Нагадаємо, на днях Морська піхота ЗСУ знищила техніку окупантів, яка намагалася штурмувати їхні позиції в селі Кринки. Українські захисники уразили чотири танки, стільки ж бронетранспортерів та дві бойові машини піхоти. Військові опублікували фото та відео знищеної техніки.

Сьогодні українські воїни опублікували відео, на якому можна побачити, як вони за допомогою моторного човна, проводять ротацію на лівому березі Херсонщини. Попри втому, бійці перебувають у хорошому гуморі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.