Оборонну лінію із трьох рядів “зубів дракона” збудували окупанти у Запорізький області (Фото)

Поблизу села Романівське у Запорізькій області окупанти додали оборонну лінію – “зуби дракона”. Вона складається із трьох рядів бетонних протитанкових блоків.

Лінію видно на супутникових знімках, які опублікував OSINT-аналітик Бреді Афрік. Він порівняв фото за травень і серпень.

Із наближенням ЗСУ, російські війська зміцнює оборонні лінії, які будували протягом минулого року. Ці укріплення складаються з траншей та рядів “зубів дракона” – бетонних протитанкових пірамід, які широко використовувалися під час Другої світової війни для зупинки просування ворожої техніки.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв, що під тиском ЗСУ росіяни відступають та бояться прориву фронту у Запорізькій області. Вони розширюють і будують нові укріплення в глибині окупованих територій, зокрема поблизу окупованої Андріївки та Пологів.

Наприкінці серпня Збройні сили України змогли прорвали протитанкову “лінію Суровікіна” біля села Вербове у Запорізькій області. “Зуби дракона” на цьому напрямку змогли затримати наше військо лише на добу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram