Українська армія прорвала “лінію Суровікіна” – Bild

Збройні сили України змогли подолати протитанкову “лінію Суровікіна” біля села Вербове у Запорізькій області.

За інформацією Генштабу ЗСУ, українські військові провели успішні наступальні дії на напрямках Новоданилівка – Новопрокопівка та Мала Токмачка – Вербове. Зараз закріплюються на досягнутих рубежах.

Журналіст німецького видання Bild Юліан Репке звернув увагу на геодані здобутих українцями позицій і дійшов висновку, що вони прорвали “лінію Суровікіна” на одній із ділянок. “Зуби дракона” протримали українську армію лише близько доби”, – написав Репке.

Росія будувала багатокілометрові оборонні рубежі в Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях протягом минулого року. Ці укріплення складаються з траншей з рядами бетонних протитанкових пірамід – “зубів дракона”, які широко використовувалися під час Другої світової війни для зупинки просування ворожої техніки.

Нагадаємо, російський генерал Сергій Суровікін зник після виступу “вагнерівців” на чолі з Євгенієм Пригожиним наприкінц червня. Низка російських опозиційних медіа повідомляли про те, що Суровікін не виходить на зв’язок. Потім з’явилася інформація про його арешт і доправлення до СІЗО “Лефортово”. Більше двох місяців його не бачили і не чули навіть рідні.

Припускають, що він міг знати і підтримувати виступ “вагнерівців”, через це його карають ізоляцією.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.