Росіяни ешелонами везуть на фронт старі радянські танки (Фото, Відео)

На тлі масштабних втрат у війні з Україною росія почала повертати на фронт старі радянські танки Т-54 та Т-55, яким більше 70-ти років.

Самі окупанти кажуть, що один з Т-54Б вже на фронті в Запорізькій області, неподалік П’ятихаток.

Раніше це село звільнили ЗСУ, тож, ймовірно, росіяни мають значні втрати у техніці на цьому напрямку.

Також росіяни публікують відео, як з окупованого Криму ешелонами вивозять Т-54 та Т-55 у напрямку Запоріжжя. Тут можна помітити модифіковані варіанти Т-55А зр. 1974 з лазерними далекомірами КТД-1.

Минулого року OSINT-аналітики зафіксували, що росіяни повертають у стрій Т-62. А вже навесні цього року з’явилась інформація про зняття зі зберігання Т-54/55.

Ймовірно, росії не вдалось реалізувати план з виробництва сучасних танків через санкції Заходу, тому Москва почала знімати з консервації радянську бронетехніку.

Військові експерти пояснюють, що росіяни планують використати деякі радянські танки, в тому числі, як машини-камікадзе. На базі старої бронетехніки можуть створити радіокеровані бойові машини, якими атакуватимуть позиції ЗСУ.

Раніше росіянам навіть вдалось застосувати один такий танк-смертник на фронті. Окупанти навантажили декілька тонн вибухівки в танк Т-54/Т-55 і відправили його у бік українських військових.

Втім, бійці ЗСУ знищили російський танк-камікадзе за 100 метрів від своїх позицій.