Росіяни атакували Україну чотирма “Кинджалами”: загинула дитина (Фото)

Під час ранкової ракетної атаки  росіяни випустили по Україні чотири аеробалістичні ракети “Кинджал”, одну з яких на Київщині збили сили ППО.

Про це йдеться у звіті Повітряних сил за підсумками ракетної таки росіян.

Зазначається, що близько десятої ранку окупанти здійснили пуски чотирьох аеробалістичних ракет Х-47 “Кинджал” з чотирьох літаків МіГ-31К.

Пуски здійснювалися з повітряного простору Тульської та Липецької областей РФ,  тобто приблизно за 200 кілометрів від України. Одну з ракет силам ППО вдалося збити на Київщині, уламки російського “Кинджалу” впали в Оболонському районі на вулиці Богатирська 30, де знаходиться дитяча лікарня №1. Попередньо пошкоджень, загоряння та потерпілих немає.

Решта ракет летіли на південний захід у район аеродрому Коломия Івано-Франківської області. Проте через низьку якість російських розробок окупанти влучили у цивільну інфраструктуру, що знаходиться щонайменше за кілометр від аеродрому.

Офіс Генерального прокурора опублікував фото наслідків влучання ракети у житловий будинок,  де проживала сім’я з трьома дітьми. Внаслідок ракетного удару загинув 8-річний хлопчик. Дані щодо інших постраждалих наразі уточнюються.

Нагадаємо, що українські сили ППО вже декілька разів збивали російські аеробалістичні ракети “Кинджал”. 

Зокрема, перший такий випадок стався 4 травня, коли над Києвом було знищено цю російську так звану «гіперзвукову» ракету за допомогою американського комплексу Patriot.

Згодом уламки ще одного збитого “Кинджала” знайшли після масштабної ракетної атаки росіян 16 травня.  Тоді, місто було атаковано ракетами “Калібр”, “Іскандер” та так званими “гіперзвуковими” ракетами “Кинджал”. 

Детальніше про російський “гіперзвуковий” авіаційний ракетний комплекс “Кинджал” читайте у матеріалі “Військового кур’єру”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.