Росія продовжить використовувати “лояльних вагнерівців” – британська розвідка

Британські аналітики зробили припущення, що росія має намір продовжити співпрацю з лояльними до себе представниками угруповання “Вагнер”. Про це Міністерство оборони Британії повідомляє у новому огляді. 

Фахівці Розвідувального товариства Британії звернули увагу на те, що вчора у рф поширили відео з Президентом рф. На ньому Путін зустрівся з колишнім представником керівництва “вагнерівців” Андрєєм Трошевим та доручив йому створювати “нові добровольчі підрозділи”. На зустрічі був також заступник міністра оборони Юнус-Бек Євкуров.

“Підтримка президентом Трошева і Євкурова вказує на те, що росія продовжить використовувати добровольчі підрозділи й приватні військові компанії, та планує майбутнє для групи Вагнера. РФ готується покладатися на досвід ветеранів, які доведуть свою лояльність, і продовжить присутність у країнах Глобального півдня, але ймовірно з більшим наглядом з боку Кремля”, – йдеться у повідомленні.

Схоже на те, що під час заколоту Євгенія Пригожина, Трошев заохочував “вагнерівців” підписувати контракти з російською армією. Аналітики також припускають, що зараз багато “вагнерівців” вважають його зрадником. 

Тим часом Євкуров здійснював поїздки до Африки.

Раніше «Військовий кур’єр» повідомляв про те, що росіяни почали використовувати колишніх бойовиків групи “Вагнер” для ведення бойових дій біля міста Бахмут на Донеччині.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.