Росія використовує статус “іноземного агента”, щоб формувати в населення провоєнні настрої – британська розвідка

Кремлівська влада продовжує свою маніпулятивну інформаційно-психологічну операцію. Аби знайти серед широкої аудиторії підтримку провоєнного, антизахідного курсу, використовують статус “іноземного агента”. Про це повідомляє британська розвідка.

В огляді повідомляють, що Всеросійський центр вивчення громадської думки оприлюднив результати опитування жителів рф щодо ставлення до людей та організацій, які мають статус “іноземного агента”. 61% опитаних росіян вважають “іноземні агенти” – це зрадники, які “розповсюджують брехню” про російську федерацію.

“Росія розширила законодавство про іноземних агентів після повномасштабного вторгнення в Україну. Ці заходи суттєво звужують інформаційний простір в Росії. Через це стає дедалі важче сформулювати будь-яку точку зору. Зокрема – з приводу війни, якщо вона розходиться з офіційною”, – зазначають у Розвідувальному товаристві Міноборони Британії.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв, що для розповсюдження маніпулятивних ідей Кремль використовує навіть відеоігри. Росія активно поширює свою пропаганду, зокрема, військову, у відеоіграх, форумах та групах у соцмережах. Таким чином, Москва намагається збільшити кількість прихильників.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.