Росія все більше приділяє уваги зовнішнім загрозам – британська розвідка

Росія все більше зосереджується на нібито проникненні зовнішніх загроз до країни. Аналітики британської розвідки звернули увагу на заяви російських політиків наприкінці минулого року про відновлення радянського контррозвідувального підрозділу “СМЕРШ”.

На початку січня у відкритих джерелах з’явилося зображення оперативників, які, очевидно, носили нашивки з назвою такого підрозділу.

“СМЕРШ” – це абревіатура від російської фрази “смерть шпигунам”. Структура була заснована при радянському диктаторі Йосипі Сталіні й існувала у 1941-1946 роках.

В огляді британської розвідки вказують, що неясно, чи вказує нова назва на якісь суттєво нові можливості або роль російської контррозвідки, чи це просто зміна назви.

Крім того, звертають увагу, що це не вперше російська влада свідомо намагається подавати російсько-українську війну в дусі Другої світової.

Нагадаємо, в листопаді на околиці села Уліца, що у Брянській області рф, невідомі розстріляли автомобіль УАЗ “Патріот” прикордонного управління. Внаслідок нападу загинув підполковник ФСБ Сергій Шатий.

Нещодавно, Верховний суд республіки Адигея, що на Північному Кавказі у рф, засудив до чотирьох років колонії 18-річного Кевіна Ліка, жителя міста Майкоп. ФСБ звинуватила його у державній зраді.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.