Росія пообіцяла вбити всіх французьких солдатів, відправлених в Україну

Росія пообіцяла вбити всіх французьких солдатів, відправлених в Україну

“Французи стали просто зброєю в руках США, які хочуть захопити нашу країну”, – заявив віцеспікер Госдуми Петр Толстой в інтерв’ю французькому телеканалу BFMTV.
За його словами, французькі військові нічого не розуміють у політиці та геополітиці, тому що їхня країна ніколи не була військовою силою і не має досвіду участі в конфліктах. Він також звинуватив США у тому, що вони намагаються залучити Європу до своїх військових планів.

Толстой також заявив, що Росія не має наміру вторгатися в Україну, але в разі агресії з боку французів вона буде змушена захищатися.

У відповідь на ці заяви, уряд Франції засудив агресивну риторику Толстого та закликав Росію поважати суверенітет та територіальну цілісність України.

Крім того, представник МЗС Франції заявив, що ці заяви є ще одним підтвердженням агресивної політики Росії та викликають серйозну занепокоєність у міжнародній спільноті.

Водночас, українські військові керівники заявили, що вони готові відбити будь-яку агресію з боку Росії та що вони роблять все можливе для збереження миру та стабільності в регіоні.

Загалом, заяви Толстого свідчать про насильницьку та агресивну політику Росії, яка загрожує не тільки Україні, але і світовому порядку. Це також ще одна нагадівка про необхідність об’єднання міжнародної спільноти для того, щоб зупинити російську агресію та зберегти мир у світі.