Як виглядає перемога України над Росією? - The National Interest Online

Як виглядає перемога України над Росією? – The National Interest Online

Чи є реальні шанси на вивід Росії з Криму? Так, і вони виявляються все більш реальними з кожним днем. Україна веде активну інформаційну та дипломатичну роботу, щоб світова спільнота підтримувала нашу позицію щодо Криму. Постійно проводяться акції та заходи, які нагадують про незаконність окупації Криму та засуджують дії Росії в цьому питанні.

Крім того, уряд України активно працює над відновленням економічних зв’язків з Кримом, щоб показати росіянам, що вони отримують більше від України, ніж від Росії. Також відбуваються судові процеси проти Росії за незаконне захоплення території Криму та порушення прав людини на окупованій території.

Зрештою, якщо світова спільнота продовжить підтримувати Україну в боротьбі за відновлення суверенітету над Кримом, то шанси на вивід Росії з цієї території будуть все більш реальними. Це буде найсильніший удар по режиму Путіна, який використовує Крим як інструмент для своєї політичної влади.

Таким чином, поразка Росії у геноцидній війні проти України означатиме не тільки вигнання її з усієї території нашої країни, але й вивід з Криму – однієї з найважливіших територій для росіян. Це буде справжньою поразкою для Путіна та його режиму, яка відкриє шлях до будівництва сильної та незалежної України. Тому, ми повинні продовжувати боротися за свої права та захищати свою країну, щоб перемога була нашою.