Смертоносна атака росіян трясе Одесу; Україна обіцяє перемогти «божевільного» Путіна

Нідерланди експортують до Росії більше сільського господарства, ніж до війни в Україні – NL Times

Нідерланди є найбільшим імпортером голландської сільськогосподарської продукції до війни в Україні, але відтоді цей експорт зменшився. Відтоді Росія продовжує купувати продукцію з Нідерландів, не дивлячись на економічні санкції, введені Євросоюзом. За словами дослідників Вагенінгенського університету, це можливо завдяки тому, що Росія намагається зробити свою аграрну політику більш самодостатньою та зменшити залежність від імпорту.
Однак, це не означає, що Нідерланди не підтримують Україну в її боротьбі з Росією. Наприклад, уряд Нідерландів надає фінансову допомогу для відновлення сільськогосподарського сектору в зоні конфлікту на сході України та надає гуманітарну допомогу населенню, яке постраждало від війни.
Крім того, Нідерланди активно підтримують Україну у впровадженні європейських стандартів в сільськогосподарському секторі та допомагають залучати інвестиції для модернізації галузі.
Отже, несвідоме сприяння Росії з боку Нідерландів не означає відмови від підтримки України. На думку експертів, це є звичайною практикою бізнесу і не впливає на політичну позицію країни. Нідерланди залишаються вірними своїм обіцянкам підтримувати Україну у боротьбі за свою незалежність та суверенітет.