РФ розконсервувала рідкісний розвідувальний літак – британська розвідка

Росія відновила використання рідкісного висотного літака М-55. На думку аналітиків Міністерства оборони Великої Британії, яку вони поширили у мережі X, російські військові будуть використовувати його для ведення розвідки.

Літак нещодавно використовували з метою дослідження територій. Однак було помічено, що він перевозив військову розвідувальну капсулу, розроблену для використання на російських винищувачах.

Як зазначають у Міноборони Великої Британії, критичним недоліком російської стратегії закупівель є її неспроможність налагодити адекватні можливості розвідки, спостереження та виявлення цілей.

“Є ймовірність того, що М-55 повернеться на передову службу, щоб посилити обмежені можливості росії в Україні. Робота на великій висоті дозволяє датчикам працювати на значній відстані”, – вважають у британській розвідці.

Цей літак зможе виконуватиме обстеження території України з відносно безпечного віддаленого російського повітряного простору.

Нагадаємо, нещодавно винищувачі F-35 Повітряних сил Норвегії перехопили пару російських стратегічних бомбардувальників Ту-160 поблизу повітряного простору НАТО. Норвезькі F-35 піднялися з авіабази Евенес у Норвегії через те, що борти росіян пролетіли поблизу повітряного простору союзників по НАТО. Крім бомбардувальників, були ідентифіковані два МіГ-31 та два Іл-78.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.