Російський зимовий наступ провалився – Рьопке

Російський зимовий наступ провалився. Про це пише журналіст Bild Юліан Рьопке, який ще два тижні тому заявляв, що окупанти нібито взяли під контроль Степове біля Авдіївки (інформація не є достовірною).

Заголовок матеріалу німецького видання Bilt

“У військового керівництва в Москві велика проблема! Відтоді, як Росія почала великий наступ у Донецькій та Харківській областях минуло три місяці. Вони нічого не досягли до цього моменту, крім смертей десятків тисяч власних солдатів і втрати понад 400 одиниць бронетехніки.Росія так само далека від своїх цілей – захоплення Куп’янська та Авдіївки. Як і в жовтні, коли почався її наступ”, – пише Рьопке.

Такі зміни в поглядах можуть свідчити про те, що багато західних ЗМІ дуже поверхово розуміють, що відбувається на війні насправді.

Що про російський наступ говорять українські воєнні оглядачі?

Нещодавно військові оглядачі, які стежать за темою війни в Україні робили припущення, що росія не зможе досягти стратегічного зсуву на полі бою цієї зими. Але наразі російський зимовий наступ не закінчено. І навряд чи він завершиться найближчим часом.

Розбита російська техніка на Куп’янському напрямку

На Куп’янському напрямку, попри втрати 70-80% особового складу у деяких підрозділах рф проводить 6-ту ротацію за три місяці. Окупанти привезли 5 тисяч військових з полігонів Курської області для участі в нових штурмах. Про це повідомляють українські військові оглядачі. Росіяни наразі не вичерпали свого людського ресурсу.

Окрім того, росія, ймовірно, готує новий підрозділ для наступу під Новомихайлівкою на Донеччині.

Днями “Військовий кур’єр” також повідомляв про те, що росіяни підтягують нові підрозділи до Бахмута.

Український воїн в окопі. Донецька область

Сили оборони України мають тяжку зиму. І лише самовідданість українських воїнів не дає загарбникам реалізувати своїх задумів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.