У Вірменії російські спецслужби затримали чоловіка, який відмовився йти на війну в Україну

У вірменському місті Гюмрі російські спецслужби затримали чоловіка, який відмовився воювати в Україні. Його вивезли до рф. Про це повідомило видання Ateo.

“Російським військовим, які шукали собі притулок на території Вірменії, варто вибрати собі інше безпечне місце. Немає гарантії, що ваше життя не перебуває під стеженням спеціальних служб російської федерації. Вірменська влада намагається звільнитися з-під російського пресингу, але в останній момент лякається і відразу здає назад. Це вже третій такий випадок затримання”, – йдеться у повідомленні.

Мобілізованого Дмитра Сетракова доставили до Ростова-на-Дону. Йому загрожує в’язниця. Його мобілізували 24 вересня минулого року. У квітні він самовільно залишив частину та переховувався.

Потім він зв’язався з опозиційним проектом “Идите лесом”. Вони допомогли йому виїхати з країни. 30 листопада росіянин приїхав до Єревану.

Нагадаємо, офіцер головного розвідувального управління генштабу російської армії попросив політичний притулок у Нідерландах та заявив про готовність постати перед Міжнародним кримінальним судом у Гаазі.

Офіцер був старшим інструктором “ПВК “Вагнер” і виявив бажання розповісти про військові злочини рф у 2014-2015 та 2022 роках. Він обізнаний із ситуацією щодо обстрілів Донецька з метою налаштувати населення проти ЗСУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.