Окупанти артилерією і авіабомбами рівняють із землею село на лівому березі Херсонщини (Відео)

Українські військові утримують плацдарм на лівому березі Дніпра на Херсонщині. Одним із ключових населених пунктів у тому районі стало село Кринки.

Окупанти намагаються затримати ЗСУ і не дати розширювати плацдарм. Тому активно обстрілюють Кринки артилерією та авіабомбами, рівняючи село із землею.

Один із українських захисників зняв відео під час переміщення руїнами, на які перетворився населений пункт.

Інститут дослідження війни (ISW) у своєму звіті відзначив, що у одного із російських воєнкорів була інформація про спробу переправити групу особового складу ЗСУ до Кринок на човні в ніч на 1 грудня. Російські удари завадили цій спробі.

Також російські соцмережі поширювали інформацію, що українські війська намагаються наступати в лісових масивах на південь від Кринок. Російські авіаудари по селі змусили українські сили відступити до північної частини населеного пункту.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що українські морські піхотинці ведуть успішні бої біля села Кринки. Особливо ефективно використовують малі ударні безпілотні літальні апарати.

Для протидії ЗСУ в тому районі, росіяни змушені використовувати авіацію. Військово-повітряні сили окупантів здійснюють велику кількість вильотів, щоб захистити свою піхоту. При цьому, літаки ведуть обстріли з-поза меж досяжності української системи ППО.

Нагадаємо, у соцмережах з’явилося відео зі штурмом села Кринки, яке займає стратегічне положення на лівому березі Дніпра на Херсонщині. На опублікованих кадрах видно, що бійці контролюють дорогу, яка проходить через село.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.