Виробництво БТР Fuchs в Україні почнуть вже наступного року

Німецький концерн Rheinmetall повідомив про намір наступного року розпочати випуск бронемашин в Україні. Першою на конвеєр мають поставити БТР Fuchs. Про це повідомляє Reuters.

“БТР Fuchs хочуть почати виробляти протягом шести-семи місяців, а БМП Lynx – протягом 12-13 місяців”, – заявив генеральний директор німецького збройового концерну Армін Пеппергер.

Очільник компанії також заявив, що очікує укладення угоди з Україною про виробництво бронетранспортерів Fuchs і бойових машин піхоти Lynx до початку наступного року.

Виробляти Fuchs в Україні можна буде з кінця літа 2024 року. З бойовою машиною піхоти доведеться трохи почекати – до літа 2025 року. Щодо виробництва перспективних танків Panther мова поки що не йдеться.

Нагадаємо, АТ “Українська оборонна промисловість” та концерн Rheinmetall зареєстрували спільне підприємство – ТОВ “Rheinmetall-Українська оборонна промисловість”. На ньому будуть обслуговувати й ремонтувати західне озброєння. Окрім того, на підприємстві розгорнуть локалізацію виробництва німецької техніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.