Президент США підписав рекордний бюджет Пентагону

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден підписав законопроєкт про щорічні витрати на оборону. Документом передбачено рекордний бюджет Пентагону – 886 мільярдів доларів. У ньому вказується також допомога для України. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Законопроєкт передбачає 886,3 млрд доларів щорічних військових витрат. На допомогу Україні у ньому передбачено 300 мільйонів доларів.

“Я підписав закон H.R. 2670, Закон про дозвіл на національну оборону (NDAA) на 2024 фінансовий рік. Закон дозволяє асигнування на фінансовий рік головним чином для програм національної безпеки Міністерства оборони, Міністерства енергетики, Державного департаменту та розвідувального співтовариства”, – заявив Байден.

Байден зазначив, що закон дозволить створити армію, необхідну “для стримування майбутніх конфліктів з одночасною підтримкою військовослужбовців, їхніх сімей”.

Конгрес схвалив рекордний бюджет Пентагону минулого тижня. Документ містить понад 3000 сторінок. Законопроєкт також продовжує дію Ініціативи з надання безпекової допомоги Україні. Йдеться про виділення 300 мільйонів доларів на 2024 і 2025 фінансові роки.

Варто зазначити, що фінансування підтримки України, закладене в оборонний бюджет США, – не стосується законопроєкту, що передбачає допомогу Україні вартістю понад 60 мільярдів доларів. Вирішення долі проєкту, голосування за який провалили на початку місяця, перенесли на початок наступного року.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.