Офіцера ЗСУ відправили в дисбат за вбивство солдата

Індустріальний районний суд міста Дніпра засудив на два роки дисциплінарного батальйону старшого лейтенанта одного із танкових батальйонів ЗСУ. Вирок з’явився в судовому реєстрі.

Затримали офіцера після вбивства солдата. Сталося воно під час перебування підрозділу в районі селища Ярова на Донеччині. Ввечері 17 квітня цього року офіцер вживав алкоголь разом одним зі своїх підлеглих – старший солдат, який служив в батальйоні на посаді механіка-водія. Після застілля мехвод пішов спати.

За якийсь час офіцер вирішив провідати солдата. Розбудив і почав демонструвати вміння вправлятися зі своїм пістолетом Макарова. Направив зброю на механіка і здійснив два пострілів. Одна з двох куль влучила механіку водію в голову. Він помер по дорозі у шпиталь.

Враховуючи щире розкаяння старшого лейтенанта, суд виніс йому найм’якіше покарання за звинуваченням у необережному поводженні зі зброєю, що спричинило загибель людини.

У дисциплінарному батальйоні військовий буде ще півтора роки, адже суд урахував йому термін перебування в СІЗО, як частину строку відбуття покарання.

Нагадаємо, що раніше військового засудили за розголос інформації про ракети AGM-88 HARM і авіабомби JDAM. Близьким чоловік розказав і показав іноземне озброєння, яке знаходилося на літаках. При цьому, офіційно, на той момент, про передачу і використання такого озброєння жодних військово-політичне керівництво не повідомляло.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.