“Вагнер” віддав техніку та зброю російському Міноборони (Відео)

Російська армія отримала військову техніку із запасів ПВК “Вагнер”, якій після невдалого бунту заборонили брати участь у війні проти України.

Про передачу техніки регулярним військам заявили російські пропагандисти, інформацію також підтверджує російське міноборони.

Повідомляють, що загалом російська армія отримала близько двох тисяч одиниць техніки, серед яких: сотні танків, РСЗВ, “Град”, “Ураган”, ЗРГК “Панцир”, самохідні артилерійські установки, бронетранспортери та інше озброєння.

Цікаво, що на озброєнні ПВК, яка влаштувала заколот, були і рідкісні російські самохідні міномети “Тюльпан” і, навіть, “розпіарений” танк Т-90М “Прорив”.

Крім того, зі складів “вагнерівців”, російські військові вилучили понад дві з половиною тисячі тонн різних боєприпасів і близько 20 тисяч одиниць стрілецької зброї.

У російському міноборони підкреслили, що десятки одиниць техніки, яку передали до армії, жодного разу не застосовувались у бою.

Нагадаємо, що Москва фактично розформувала ПВК “Вагнер” після невдалого бунту ватажка найманців Євгена Пригожина. У Кремлі очікують, що частина “вагнерівців” переїде до Білорусі, а решта підпише контракт з міноборони рф.

Також ЗМІ з’ясували, що росія готується відправити в Україну ще більше чеченських військових і вʼязнів — аби компенсувати відсутність “вагнерівців” на фронті.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.