Російсько-українська війна в прямому ефірі: Путін відзначить анексію Криму московською промовою після того, як вибори в Росії назвали корупцією - The Guardian

Протести та порушення на виборах: що відбувається в Росії?

Як повідомляли раніше, президент Росії Володимир Путін здобув перемогу з результатом 76,69% голосів, що дало йому можливість очолити країну на четвертий термін підряд. Однак, опозиція та спостерігачі заявляють про масові порушення на виборах, включаючи примусове голосування та фальсифікацію результатів.

Після оголошення результатів, в Москві та інших російських містах відбулися масові протести, які влада намагалася придушити силовими методами. За даними правозахисників, понад 1400 людей було затримано під час акцій протесту.

У свою чергу, Кремль відкидає будь-які звинувачення у порушенні виборчого процесу та заявляє, що вибори відбулися відповідно до закону і не були сфальсифікованими.

Однак, експерти та спостерігачі з міжнародних організацій висловлюють сумніви щодо чесності виборів та підкреслюють, що багато з порушень було спрямовано на забезпечення перемоги Путіна.

У такій ситуації, кримінальні справи, порушені МВС Росії, стають інструментом для придушення будь-яких протестів та критики влади. Це також свідчить про те, що російська система правосуддя не незалежна та використовується для політичних цілей.

Проте, незважаючи на це, опозиція та активісти продовжують боротися за свої права та вимагати чесних та вільних виборів в Росії. І хоча влада може спробувати придушити будь-які спроби протесту, проте настрої громадян змінюються, і це може привести до непередбачуваних наслідків в майбутньому.