Путін звільнив командувача ВМС, оскільки українці вболівають за успіх у Чорноморській битві

Путін звільнив командувача ВМС

Україна була змушена боротися проти російського вторгнення на суші без підтримки з моря. Але українська армія, зміцнена після реформ і підтримана западними країнами, зуміла відбити атаки російських сил і відстояти свою територію.

Після цього Росія розпочала відправляти свої військові кораблі у Чорне море, включаючи навіть свої атомні підводні човни. Але навіть це не допомогло, оскільки український флот був готовий відповідати на будь-які загрози.

Втім, російські втрати на морі продовжували зростати, адже українські сили продовжували ефективно боротися проти російських атак. В результаті, Росія втратила кілька військових кораблів, включаючи свій єдиний авіаносець “Адмірал Кузнецов”, який був затоплений у березні цього року.

Ці втрати стали справжнім ударом для російської президента, який поклав на себе відповідальність за успішність військових операцій. Україна відіграла важливу роль у цьому, доводячи, що здатність боротися проти російської агресії не залежить від наявності власного флоту.

Відправка відставки адмірала Євменова є ще одним кроком Путіна у спробі змінити ситуацію в Чорному морі та відновити контроль над регіоном. Але чи це допоможе Росії виграти війну на морі та повернути втрачені позиції – поки що залишається невідомим.

Єдине, що відомо, – це те, що українська армія не зупиниться у своїх зусиллях захистити свою країну та свою незалежність. І хоча Росія може змінити своє командування військами та надіятися на кращі результати, Україна залишиться непохитною в своїх зусиллях боротися за свої права та свою свободу.