Сунак спростував інформацію про відправку британських інструкторів до України

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак спростував інформацію про відправку інструкторів для навчання військових в Україні.

Чиновник вважає, що слова міністра оборони Британії про перенесення підготовки військових ЗСУ на територію України трактували неправильно. За його словами, британські інструктори дійсно можуть попрацювати на українських полігонах, але може відбутися лише після завершення війни.

Ріші Сунак повідомив, що наразі немає британських військових, яких можуть відправити до України. Він заявив, що інструктори навчають українських військових лише на території Великої Британії.

“Я думаю, що про це було спотворено інформацію. Те, що міністр оборони говорив, цілком можливо, що в майбутньому ми будемо проводити навчання в Україні. Але це те, що стосується довгострокової перспективи, але не тут і зараз. Немає британських солдатів, яких відправлять воювати в поточному “конфлікті”,
– повідомив Sky News британський прем’єр-міністр Ріші Сунак.

Нагадаємо, днями після переговорів із керівництвом британської армії міністр оборони країни Грант Шаппс заявив, що Велика Британія розширить свою програму підготовки українських військових.

Нині під керівництвом Великої Британії за програмою «ІНТЕРФЛЕКС» підготовлено понад 26 500 українських новобранців.

Нещодавно близько 1 тис. морських піхотинців ЗСУ пройшли спеціальний курс підготовки під керівництвом Королівських морпіхів та спецпризначенців британських Сухопутних військ. Відео з навчань опублікував Генштаб Збройних Сил України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.