НАТО мусить посилити допомогу Україні – Столтенберг

НАТО та європейські союзники мають допомагати Україні відповідно до актуальних потреб на полі бою. Нинішня ситуація вимагає посилити підтримку. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

З такою заявою Столтенберг виступив у Брюсселі перед участю у діловому сніданку в рамках Ради міністрів ЄС із зовнішніх відносин (з питань оборони).

“Я очікую, що  під час зустрічі ми розглянемо ситуацію в Україні, де тривають інтенсивні бої. Ситуація на полі бою є важкою, і це робить це навіть більш важливим, щоб ми  продовжували та нарощували нашу підтримку для України. Ми  не можемо дозволити президента Путіну перемогти. Україна має зберегтися як суверенна незалежна держава в Європі,  і це  в наших інтересах – підтримати Україну”, – наголосив Столтенберг.

Про те, що варто оперативно посилити допомогу Україні заявив і радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван. За його словами, позиція американського Конгресу щодо допомоги Україні вже зараз негативно впливає на можливості США продовжувати підтримку.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.