Сили оборони просунулися на Херсонщині – ISW

Підрозділи Сил оборони України просунулися вперед в ході наземних операцій на лівому березі Херсонської області. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Посилаючись на так званих російських військових блогерів, ЗСУ наразі зберігають позиції у Кринках. Українські сили також дещо також дещо розширили зону свого контролю на південь села.

ЗСУ також намагаються закріпитися поблизу Пойми та Піщанівки. 

Водночас за словами іншого так званого воєнкора, росіянам вдалося витіснити українських військових з невстановлених позицій поблизу Кринок.

“Окупанти використовують вогневу міць, щоб перешкодити перекиданню особового складу та матеріальних засобів військових України на лівий берег”, – йдеться у повідомленні ISW.

В українських соцмережах опублікували відео російських військових. Армія РФ завдає постійних ударів по позиціях Сил оборони, але українські захисники тримають плацдарм.

Вчора так звані російські ЗМІ заявили про те, що окупанти йдуть з лівого берега Херсонщини. Українські медіа швидко спростували цю інформацію. У цьому районі тривають бойові дії. Загарбники намагаються відновити контроль у районах, де просунулися українські військові.

Раніше у “Військовому кур’єрі” військові Сил оборони України показали, як відбувається ротація на лівому березі Херсонщини.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.