Керівництво поліції відмовилося вибачатися за незаконну перевірку військового

Поліцейські прокоментували відео з примусовою перевіркою на алкоголь тверезого військового. Відповідне повідомлення оприлюднено на Facebook-сторінці Поліції Житомирської області.

У відомстві розповіли свою версію подій: “За кермом перебував чоловік, у якого не було при собі посвідчення водія. З метою перевірки на стан сп’яніння поліцейські запропонували йому пройти відповідне обстеження. Чоловік погодився та добровільно пройшов тестування за допомогою приладу, що й видно на оприлюдненому відео”.

Йдеться про відеозапис, на якому військовослужбовець демонструє алкотестер, який показує негативний результат тесту на сп’яніння. Чоловік говорить працівникам поліції, що він “казав їм що просто втомився”, і не бачив підстав для того, аби везти його на освідчення.

Окрім цього житомирські копи додали, що “обстеження на стан сп’яніння – процедура, призначена для офіційного з’ясування стану водія та можливості безпечного керування ним транспортним засобом”.

Ані поліцейські, ані їх керівництво ніяк не вибачилося перед військовим за підозри. Окрім цього, Житомирське ГУНП закрило коментарі до допису про ситуацію з військовим.

Нагадаємо, що нещодавно поліція незаконно обшукала авто військових.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.