Україна додатково зміцнює оборону північного кордону

Загроза повторного вторгнення, а також повітряних атак з Півночі все зще залишається актуальною. В України постало питання, як ефективніше захистити цей напрямок? Міноборони разом з ОСУВ “Північ” шукають шляхи додаткового зміцнення північного рубежу України. Про це Рустем Умєров повідомив у мережі Faceboock.

Міністр оборони Рустем Умєров спеціально провів зустріч із командувачем ОСУВ “Північ” генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим. Мета – виявлення проблем та підсилення захисту вздовж кордонів України. Зокрема – північного, де потенційна загроза є постійною і може виявитися несподіваною.

“Обговорили обороноздатність України на Північному напрямі та вздовж кордонів, готовність дати відсіч та протистояти атакам ворогів”, – заявив міністр.

Росіяни не припиняють використовувати територію Білорусі як полігон. Крім того білоруси постійно тримають свій контингент біля кордону з Україною під приводом навчань.

“Для того, щоб легітимізувати присутність білоруської армії у прикордонних районах та відповідно на полігонах, замість прийняття правового рішення президентом Лукашенко щодо застосування військової організації, що визначено їхнім законодавством, вони постійно продовжують тренування та навчання”,повідомив командувач ОСУВ “Північ” Сергій Наєв.

Окреме питання – це протидія російським “Шахедам” на цьому напрямку. Міністр оборони анонсував позитивні зрушення у вирішенні цього питання.

“Разом робимо все необхідне, щоб ефективність нашого захисту тільки зростала”, – зазначив Рустем Умєров.

Минулого місяця вже доводилося порушувати питання про загрозу з боку Білорусі. “Військовий кур’єр” писав про те, що країна отримала від рф «Іскандери», якими можна бити по північній та центральній Україні.
Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.