Військові обурені діями слідчих у справі “про здачу Півдня” – головний консультант Залужного

Генерал-майор Віктор Назаров, який обіймає посаду головного консультанта Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного дав ексклюзивне інтерв’ю “Військовому Кур’єру”. У ньому він висловив свою оцінку діям слідчих ДБР та СБУ, які розслідують так звану справу “здачі Півдня України” під час початку повномасштабного вторгнення росіян у 2022-му році.

Зокрема, на думку Віктора Назарова, обороною територій мали опікуватися не лише військові, а й спецслужби, а також, керівництво держави та очільники місцевих органів влади. У той час, як відомо, керівництво СБУ провалило підготовку оборони Півдня України. Адже, як згодом виявилось, очільники Херсонського та Кримського управлінь Служби Безпеки України перед масштабним вторгненням прямо працювали на ворога.

Крім того, на думку генерала Назарова, слідчі які допитують військових під час війни, тим самим, заважають їм ефективно робити свою справу, а саме знищувати ворога. Як приклад, головний консультант Залужного наводить Ізраїль, де справу про підготовку до “Війни Судного Дня” розслідували вже після перемоги. І за підсумками цього розслідування, не лише військові, а й політики понесли відповідальність.

Більше про це, а також про попередні підсумки українського контрнаступу і перспективи закінчення війни, дивіться у великому інтерв’ю з генералом Назаровим у проєкті “На часі” на нашому YouTube-каналі:

Нагадаємо, раніше “Військовий Кур’єр” публікував добірку цитат українських посадовців щодо готовності країни до повномасштабного вторгнення росіян у лютому 2022-го року.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.