Сили оборони України продовжують просування на Бахмутському напрямку – ISW

Сили оборони України мають часткові успіхи на Бахмутському напрямку. Ймовірно, українські захисники взяли під контроль важливу висоту біля Кліщіївки. Про це повідомляє Американський інститут вивчення війни.

“Російський “воєнкор” стверджував, що українські сили захопили висоту біля Кліщіївки у невстановлену дату. Військові блогери РФ заявляють, що тривають запеклі бої поблизу Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки”, –  йдеться у повідомленні.

Вчора російські війська продовжували обмежені та безуспішні контратаки в біля Бахмута.Загарбники намагалися вести наступальні дії біля Кліщіївки, але українські сили й тут відбили атаку росіян.

Посилаючись на так званих російських “воєнкорів”, аналітики повідомляють, що українські проводили атаки поблизу Курдюмівки та намагалися перетнути залізничну колію, що розсікала населений пункт. Але не мали успіху.

Про те, що Сили оборони мають певні успіхи на Бахмутському напрямку повідомляють і українські воїни.

Днями артилерійський дивізіон 77-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України знищив склад з боєприпасами окупантів на Бахмутському напрямку.

“Наші воїни рухаються вперед та вибивають сили ворога”, – написали вчора на своєму каналі десантники 77-ї бригади.

Про певні успіхи на біля Кліщіївки повідомили також воїни “Сталевого кордону”. На своєму Telegram-каналі прикордонники заявили, що змогли відбити важливі позиції неподалік села. Операцію вдалося здійснити без втрат особового складу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.