Російські військові під впливом алкоголю влаштували бійку і стрілянину (Відео)

Російські військовослужбовці під впливом алкоголю почали силою з’ясовувати стосунки прямо в місці базування підрозділу. Бійка навіть переросла у стрілянину. Відео з фрагментом конфлікту зняли російські солдати.

В соцмережах, де опублікували відео зазначають, що офіцери на підпитку нібито побили солдатів. Після цього конфлікт загострився. Військовослужбовці рядового складу зачинилися в місці базування підрозділу.


Ймовірно солдати російської окупаційної армії теж перебували під впливом алкоголю, адже на відео видно, що на столі у військових теж стояла пляшка.

Під час знімання відео почалася стрілянина з бойового автомата. Наразі невідомо про кількість жертв і постраждалих. Інформацію про те, у якій саме військовій частині рф відбувся конфлікт теж не розголошують.

Досить часто вживання алкоголю в лавах російської армії призводить до летальних наслідків.

Нещодавно у Сімферополі в тимчасово окупованому Криму дві жінки отруїли російських військових. Вони пригостили отруєними алкоголем та їжею окупантів в одній із військових частин. 24 військовослужбовці армії рф загинули, ще 11 – потрапили до лікарні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.