Росія завищує чисельність своєї армії – британська розвідка

Росія значно завищує чисельність особового складу в армії. Окрім того, для війни проти України набирають мешканців бідних регіонів, а випускників шкіл запрошують служити за контрактом. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії.

Британські аналітики зауважили, що 11 січня заступник голови Ради Безпеки росії заявив, начебто у 2023 році до російських збройних сил вступило 500 тисяч осіб.

“Цілком ймовірно, що ця цифра суттєво завищена”, – йдеться у повідомленні.

Оглядачі також вважають, що прагнучи досягти цільових показників набору, російські військові з квітня 2023 року дозволили випускникам шкіл підписувати контракти з армією рф.

Останні дані, опубліковані виданнями “Медіазона” та Російською службою “BBC”, свідчать про те, що на війні в Україні загинули щонайменше п’ять росіян 2005 року народження.

Окрім того, до лав російської окупаційної армії частіше мобілізують росіян з меншим рівнем достатку.

“Ймовірно, що набір російських військових для ведення війни непропорційно більшою мірою здійснюється з бідних і сільських регіонів росії”, – зазначають у відомстві.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про випадок в армії фр, коли російські військові під впливом алкоголю влаштували бійку і стрілянину в місці базування підрозділу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.