Окупанти в Криму збили власний безпілотник Mohajer-6 (Фото)

Російські окупанти в Криму заявили, що збили український бойовий дрон, але з фото видно, що це був один з закуплених росією в Ірану Mohajer-6.

Так окупаційна влада заявила, що на сході півострова засобами РЕБ було заглушено та посаджено ворожий БПЛА. Вони навіть виклали фото, знищеного ними нібито українського дрона.

Іронічно, що самі окупанти не усвідомлюють, що знешкодили російський безпілотник, куплений в Ірані.

На фото, які оприлюднили окупанти Mohajer-6 — іранський дрон призначений для проведення розвідки, спостереження, рекогносцировки та вогневого ураження.

Порівняння уламків збитого БПЛА у Криму з безпілотником Mohajer-6

Росія постійно використовує у війні проти України іранські дрони. Зокрема, ЗСУ вже збивали над Україною Shahed-131, Shahed-136, а восени минулого року навіть захопили один Mohajer-6.

Захоплений Україною іранський безпілотник “Mohajer-6”.

Mohajer-6 має максимальну злітну вагу 600 кг, корисне навантаження 100 кг і дальність польоту 200 км. Він має максимальну швидкість 200 км/год, тривалість польоту 12 годин і максимальну висоту польоту 5400 м.

БПЛА оснащений камерою з мультиспектральним сенсором, лазерним далекоміром і двома підвісками: по одній під кожним крилом. На захопленому безпілотнику були авіабомби Ghaem-5.

Дрон майже повністю зроблений з іноземних запчастин — японські, китайські та американські камери та лазерний далекомір. Це переважно цивільні комплектуючі, які не вважаються військовими товарами.