Українські танкісти готують «Леопарди» до бою і переказують «вітання» окупантам (Відео)

Українські захисники оприлюднили відео німецьких танкових бронебійних снарядів DM63A1. Вони використовуються у танках Leopard 2, які нещодавно отримали ЗСУ. На опублікованому відео українські бійці розповідають, що готують снаряди до завантаження у танки і написали на снарядах полум’яні послання російським окупантам:

Снаряд DM63A1 – є новітнім бронебійним боєприпасом сімейства APFSDS-T для 120-мм гладкоствольних танкових гармат. Він виробляється німецькою компанією Rheinmetall Defence. Цей снаряд оснащений сердечником із вольфраму і є одним із найсучасніших кінетичних боєприпасів для 120-мм гармат. Бойова частина не містить вибухової речовини, а ураження цілі здійснюється лише за допомогою кінетичного впливу.

Бронебійний снаряд DM63 є модифікацією раніше розробленого снаряду DM53, але має набагато кращі характеристики. Зокрема, DM63A1, має вольфрамовий сердечник діаметром 26 мм та завдовжки 685 мм, масою 4,6 кг. Інформація щодо технічних характеристик обмежена, але повідомляється, що снаряд DM63A1 може пробивати танкову броню з подвійними блоками динамічного захисту.