Окупанти в Криму планують мобілізувати 40 тисяч новобранців (Фото)

Окупанти в Криму найближчим часом планують мобілізувати 40 тисяч новобранців. У пріоритеті – пенсіонери-силовики.

Тему незаконної мобілізації населення Криму активно порушують на проукраїнських Telegram-каналах тимчасово окупованих територій.

Повідомляють, що перевагу надаватимуть пенсіонерам, які звільнилися з силових структур, співробітникам поліції у відставці.

Крім того окупаційна адміністрація відкриває мобілізаційні пункти там, де багато людей. Один з них вже активно працює на набережній в Алушті.

У Представництві Президента України в АР Крим повідомляють, що окупанти планують призвати 40 тисяч новобранців – до 30 тисяч мобілізованих і 10 тисяч строковиків.

Особлива увага приділятиметься так званим “ухилянтам”. Тому повістки будуть роздавати в супроводі співробітників поліції або росгвардії.

Нагадаємо, що мобілізованими військовослужбовцями командування рф замінило десантників на лівому березі Дніпра в Херсонській області, яку постійно атакують наші Сили оборони.

Українські військові регулярно проводять рейди на окуповану частину Херсонщини з метою створення нових плацдармів для подальшого контрнаступу ЗСУ.
Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.