ЗСУ на Луганщині знешкодили російський ЗРК Тор-М1 (Відео)

Оператори 92-ї бригади ЗСУ на Луганщині знешкодили російський ЗРК Тор-М1.

Росіяни необачно вигнали зенітно-ракетний комплекс вартістю 25 мільйонів доларів на відкриту місцевість. За відсутності маскування, габаритну техніку легко виявили аеророзвідники.

Пілот роти БПЛА “Ахілес” 92-ї бригади влучно спрямував ударний дрон в російську ракетну систему. Чи вдалося знищити техніку, невідомо, але її точно вивели з ладу.

Система «Тор» призначена для прикриття важливих адміністративних, економічних і військових об’єктів, перших ешелонів сухопутних військ від ударів протирадіолокаційних і крилатих ракет, БПЛА, керованих авіабомб, літаків і вертольотів, навіть виконаних по технології стелс. Може працювати як за участю операторів, так і в повністю автоматичному режимі.

Днями Греція розірвала контракт з рф на обслуговування зенітно-ракетних систем комплексів Тор-М1 та Оса-АКМ, які стоять на озброєнні грецької армії. Афіни відмовились купувати у росії запчастини та комплектуючі для цих комплексів.

Загалом на озброєнні армії і військово-повітряних сил Греції перебуває 21 ЗРК Тор-М1 та 38 Оса-АКМ. У виданні припустили, що їх можуть зняти з озброєння, оскільки наявних запчастин вистачить лише на кілька місяців.

Після списання, комплекси, ймовірно, передадуть Україні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.