У Запорізькій області окупанти помилково підірвали свій танк Т-90М “Прорив” (Відео)

У Запорізькій області підрозділи російського спецназу “Осман” і 810-ї бригади морпіхів ударним безпілотником “Ланцет” помилково атакували свій танк Т-90М “Прорив”.

Окупанти виклали у мережу відео знищення, вважаючи, що уразили словенський танк M-55S Збройних сил України.

Відео проаналізували військові оглядачі і з’ясували, що насправді росіяни підірвали власний танк Т-90М “Прорив”. Перед тим, інший підрозділ окупантів його кинув через пошкодження.

Росіяни вважають Т-90М “Прорив” своїм найкращим танком. Насправді ж, це лише верхня межа того, що зміг витиснути російський ВПК із радянських розробок. Модернізація одного радянського танка за іншим давно вичерпала себе і вже призводить до зниження їхніх бойових можливостей. Тому ворог безуспішно намагається компенсувати відсутність якості кількістю.

Наприклад, двигун танка В-92С2Ф походить від двигуна В-2 зразка 1937 року. Цей агрегат стояв ще на Т-34. Тому у цій частині Т-90М концептуально належить до часів сталінізму.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому селищі Михайлівка в Запорізькій області сталася перестрілка між підрозділами “кадирівців” і дагестанців, які воюють у складі армії окупантів.

З обох сторін загинуло загалом до 20 осіб, ще понад 40 – поранені, повідомили у Генштабі ЗСУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.