Росіяни показали наслідки атаки дронів на десантний корабель “Оленегорский горняк” (Фото)

Російські пропагандистські канали оприлюднили фото підбитого дроном-камікадзе десантного корабля  “Оленегорський горняк”. 

Фото, які з’явилась у російських Telegram-каналах підтверджують інформацію про те, що росіянам вдалось відбуксирувати ВДК до сухого доку

На боковій стороні судна – велика обгоріла вм’ятина, розміром орієнтовно 4х3 метри, частково нижче ватерлінії. Також видно, що в найглибшій частині цієї вм’ятини є пробоїна. 

Очевидно, що наразі російські спеціалісти оцінюють пошкодження, щоб визначити доцільність ремонту корабля. Навіть якщо такий буде можливим в умовах санкцій, ремонт судна, яке будувалось на часів СРСР на польських верфях, потребуватиме чимало часу.

Росіяни також можуть відмовитись від ремонту свого ВДК та пустити його на запчастини для решти десантних кораблів, які досі лишаються на плаву. 

У складі Чорноморського флоту наразі є чотири великі десантні кораблі проєкту 775: “Цезарь Куников” (бортовий номер 158), “Новочеркасск” (142), “Ямал” (156) та “Азов” (151).

До слова, британська розвідка вважає, що атака дронів-камікадзе на російські великий десантний корабель є суттєвим ударом по Чорноморському флоту.  Кажуть, що тепер шляхи військових постачань Росії у Чорному морі опинилися під загрозою.

Нагадаємо, що минулого тижня дрони-камікадзе атакували Новоросійськ, це підтвердили російські пропагандисти. Згодом у  мережі з’явилось відео, як в районі Новоросійська буксирують російський великий десантний корабель, який був пошкоджений під час нічної атаки дронів.

Тоді ж таки українські ЗМІ оприлюднили відео з надводного дрона-камікадзе, який атакував російський великий десантний корабель “Олєнєгорський горняк”.

Цікаво, що за повідомлення російських ЗМІ атаку дронів відбивав також  протидиверсійний катер П-349 “Суворовец”, про який досі нічого невідомо.  Проте якщо враховувати, що дронам-камікадзе вдалося підбити цілий ВДК, то не виключено, що “Суворовец” взагалі міг піти на дно.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.